Kilka nowości związanych z Kozim Laskiem

  • Na ulicy Konopnickiej powstała piękna, utwardzona droga z kostki, dzięki czemu dojazd do Koziego Lasku jest bardzo wygodny i komfortowy :). Bardzo dziękujemy miastu Koluszki za inwestycję.
  • Mamy także informację, że kolejnym etapem modernizacji ulicy przy której usytuowany jest Kozi Lasek, będzie nowe o oświetlenie. Jest duża szansa, że inwestycja zostanie przeprowadzona jeszcze w tym roku.
  • Bezpośrednio z powyższą inwestycją (ustawienie słupów oświetleniowych) związana jest możliwość podłączenia Internetu szerokopasmowego przez jednego z dostawców. Bardzo na to liczymy! Dzięki temu będziemy mogli zdecydowanie poprawić jakoś połączenia Wi-Fi w obiekcie dla naszych Gości :).
  • Nieustannie staramy się rozwijać naszą stronę internetową. Już teraz zintegrowaliśmy ją z profilem na Google, dzięki czemu nasi klienci bezpośrednio na stronie Kozi Lasek (lub Kozi Lasek – English) mogą przeczytać najnowsze opinie naszych Gości z serwisu Google.

„Pokoi” a może „Pokojów”

„Kozi Lasek” oferuje miejsca noclegowe, w związku z czym w naszej komunikacji z Państwem posługujemy się często słowem „pokój” w różnych, różnorakich formach…. Kiedy po raz kolejny przeglądaliśmy treści umieszczone w internecie zauważyliśmy, że bezrefleksyjnie używaliśmy zamiennie form „pokoi” i „pokojów„.. To że „pokoij” jest źle byliśmy pewni, niepoprawnie jest też „pokoii„… Natomiast w przypadku „pokoi” czy „pokojów” nasza pewność siebie zdecydowanie zmalała…

Po weryfikacji, przeglądzie literatury fachowej z dumą 0znajmamy :).

Obie formy: „Pokoi” i „Pokojów” są poprawne!

SJP potwierdza:

https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/pokojow-czy-pokoi;10381.html

Rezerwacja pokoi on-line

Chyba nic więcej nie musimy dodawać :)… Na naszej stronie internetowej już można dokonywać rezerwacji pokoi. Prosto, szybko, intuicyjnie – taki był cel. I chyba się udało… Zapraszamy do korzystania: Kozi Lasek – rezerwacja pokoi!

A jak widać poniżej na zdjęciu u nas pogoda piękna 😉

Kozi Lasek – lato 2020